Klan Nilfgardscy Najemnicy

Klan Versusa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-01-01 16:23:18

 Patryk z Mielca

Klanowicz

10077236
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 107
Punktów :   

Komtynuacja kultowej gry, czyli Fallout 3.

Wiem, że wokół tej gry było wiele szumu i kontrowersji, bo jedni twierdzili, że współczesna technologia zdziała cuda, a inni, że twórcy spaprają całą robotę i nie utrzymają klimatu gry. No więc ja nie grałem w żadnego Fallouta (oprócz 3 części), więc nie wiem jak wypadła ona na tle innych części serii. Natomiast gra sama w sobie jest na prawdę REWELACYJNA. Grafika jest... dobra, w sumie nawet bardzo, klimat postapokaliptyczny jest świetny, prawdziwe miejsca i fakty są też zajebiste Fabuła sama w sobie nie jest jakoś specjalnie rozbudowana i podążając głównym wątkiem można ją przejść szybko, ale twórcy zaoferowali wiele questów podocznych i wieeeeelki teren do pozwiedzania. Gra na prawdę trzyma w napięciu, jednak minusem jest to, że po zakończeniu wątku głównego gry nie można kontynuować. No, ale mimo wszystko gra zasługuje na: 5


"A bodajeś zdechł, obkurwieńcu!"

Offline

 

#2 2010-01-01 17:31:01

White_Wolf-PL

Szef Forum

10345676
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 100000070
Punktów :   

Re: Komtynuacja kultowej gry, czyli Fallout 3.

Grałem w całą sagę Fallouta od 1-3 razem z Brother of Beer przez Tacticks. I wiem zę to Zajebi*** gra ale 3 Zjebal* Gdyby nie ciekawostki w grze takie jak statek UFO to gra by była kijowa bo nawet poruszać się trzeba w miastach według planu nie można tak se wyjść tor jest prosty nie możesz nigdzie zboczyć. A no i grafa fajna i oczywiście Fabuła.


"Wojna ciągle trwa"

Offline

 

#3 2010-01-02 01:58:00

 Patryk z Mielca

Klanowicz

10077236
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 107
Punktów :   

Re: Komtynuacja kultowej gry, czyli Fallout 3.

No tu masz całkowitą rację (chodzi mi o poruszanie się w mieście). Zawsze mnie denerwowało, że żeby się gdzieś dostać, to muszę się wlec jakimiś tunelami, bo prosta droga jest zasypana gruzem xD


"A bodajeś zdechł, obkurwieńcu!"

Offline

 

#4 2010-02-07 20:46:37

 rateN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Komtynuacja kultowej gry, czyli Fallout 3.

Jestem fanem serii Fallout.  Czy grałem w Fallout 3? To oczywista oczywistość, oczywiście, że grałem.
Klimatyczna, z dużą powierzchnią otwartej przestrzeni, z wieloma pobocznymi questami.  Jedynie co mi się nie podoba to za mał(o/e) miast(a) i trochę przekombinowane metro.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl